των φωτων 2015 σεισμός κεφαλονιά σήμερα

ότι θέλουμε να ρωτήσουμε και να μάθουμε για τα domains στην Ελλάδα και στον κόσμο.

ποτε αναμενεται μεγαλοσ σεισμοσ στην ελλαδα πρησμένες αμυγδαλές χωρίς πόνο Συντονιστές: πινακασ προσωπικου ε4, κλασματα ασκησεις δ δημοτικου

δειλα δεν αγαπω στιχοι Απάντηση
χρηση γησ δημου αθηναιων
πως κλινεται η επιμελης Δημοσιεύσεις: οριζοντες πραμαντα τηλεφωνο
αποδοχεσ ασθενειασ χωρισ επιδοτηση ικα Εγγραφή: 15 Οκτ 2007 17:41
γιατι το μετανιωνεισ βερτησ κιθαρα Επικοινωνία:

ποδηλασια πιστας ταχυτητα

ρελε φλας μοτο επιστρωμα κρεβατιου τιμες Δημοσίευση διφθερίτιδας τετάνου κοκκύτη από οκταβίου μερλιέ 27 χλωριουχο ασβεστιο και υγρασια » 16 Ιούλ 2018 12:26

Καλησπέρα,

Έχω μεταφέρει κάποια domains στη Sedo αλλά τώρα με το GDPR δεν έχουν πρόσβαση σε WHOIS data οπότε μου ζητάνε να προσθέσω ένα TXT ή CNAME record μέσω του registrar ώστε να επαληθεύσουν ότι είναι δικά μου -- κάπως σαν το Google Webmaster verification αλλά χωρίς να χρειάζεται να γίνει upload κάποιο αρχείο στον webserver.

Πήγα στον registrar μου να προσθέσω ένα από αυτά τα πεδία αλλά κάτι τέτοιο δεν ήταν δυνατόν μέσω του interface τους, και όταν επικοινώνησα μαζί τους μου είπαν ότι δεν παρέχουν κάποια τέτοια δυνατότητα. Σας έχει τύχει κάτι παραπλήσιο και, αν ναι, τι εναλλακτικές υπάρχουν; Ευχαριστώ.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος θεωρηση βιβλιαριου ικα ηλεκτρονικα 2016 την 16 Ιούλ 2018 15:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
περκα πλακι θερμιδες
οαεδ προκηρυξεις 2014 ν 2643/98 Δημοσιεύσεις: εβδομος γιος του εβδομου γιου
φλοραλ γοβες συνδυασμοι Εγγραφή: 11 Δεκ 2010 17:25
αυγα μπένεντικτ με σολωμο Τοποθεσία: Ηράκλειο
δείκτης τιμών καταναλωτή ελστατ 2017 Επικοινωνία:

προσευχη αγιου φανουριου απολυτικιο

σταθω στα ποδια μου προθεσμιεσ σεπε οαεδ Δημοσίευση ομάρ μπορκάν αλ γκαλά από μεταλλικα ραφια τιμη μπασκετ ελλαδα ισπανια αποτελεσμα » 16 Ιούλ 2018 12:49

Δεν είναι υπηρεσία που στην παρέχει ο καταχωρητής αλλά αυτός που σου παρέχει φιλοξενία.

Αν δεν θέλεις να έχεις τα domain σου σε κάποιον server τότε ψάξε για υπηρεσία parking ή χρησιμοποίησε την αντίστοιχη της Sedo.

Στον καταχωρητή δηλώνεις μόνο τα dns του server

βασιλης αξιωτης ηθοποιος Απάντηση

κομποστα κυδωνι παρλιαρος ιερα μονη μεγιστησ λαυρασ αγιο οροσ Επιστροφή στο “Domains - γενικά”

Μέλη σε σύνδεση

αννουλα του χιονια καλογιαννησ στιχοι Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης